Články

Imagine

2. června 2009 v 17:59 | Ništa
Imagine when your grandparents wanted to communicate with their friends from other cities, they wrote letters, It was slower but maybe more personal because handwriting can show one´s character. Maybe you cannot imagine your life without a TV set, a DVD player or a playstation.

Výlet 2.část

19. června 2008 v 21:10 | Ništa
Chata: (Frisbee) ze začátku jak sme vyšli na horu a usadili se v chatě začali hrát frisbee no a po chvíli nám to spadlo přes plot na plachtu bazénu tak sme to vytáhli, ale pak už sme neráli bo nás to nebalvilo a po chvíli sme začali hrát znovu a přidal se k nám Hpnza a Tomáš nj a když tak měl jednou v ruce honza frisbee chtěl mi to hodit no ale za mnou bla vysoká tráva kopřivy, bodláky no a nehodil to mě ale do té nadherné trávy tak sme to šli hledat no jelikož Honza měl nanuk stál tam a lízal a rozhlížel se jestli to někde poblíž není no amy se Sašou a jinýma holkama co nám šli pomoct hledaly ravli se přes kopřivy no hrůza a pak se Honza rozhodl nám pomoct tak tedy šel vzal klacek a házel s ním jak nejlíp mohl jenže na něho přišla uča a ta mu řekla ať nikoho neplraští no pak měla Saša ňáký to tušení kde by to mohlo bejt no a pedstavte si bylo to tam . Pak sme si chtěli za za chvíli zahrát s klukama nohejball no a víte co nám řekli že je plné hřiště no , ale pak tam přišli sportovkyně Markéta Eva atd z pinpongáče no a mohly hrát s něma a le je zajímavé že my ne !!!!!!

výzo né :-o

16. června 2008 v 9:16 | Ništa
Hojky, lidi jaxemáte jsem zrovna v infošce a píšu na bllošek no jinak budu mít asik 3 z dějáku podle toho jak mě oznámkuje učitelka no 2,51 je moc tak nwm no jinak sem zvědavá na matinu, protože sme psali poslední čtvrtletku no jinak dobrý ve středu jedem na výlet tak se těším.No tak se majte a napištenow :-)

aulalala

8. dubna 2008 v 16:25 | Ništa
Ahoooj. Si představte, že mi normálně nešlo psát,ale to teď neřešme.Dneska a včera upe šuuupa dny sme dneska byli 2 a půl hodiny byli na kompech je nás 12 tak je upe klid bo sou všichni v Anglii sem tam chtěla jet taky ale toe edno.No jinak Vám tady asik budu dávat ňáké ty referáty, ale to nwm jiste tak se mějte pa pa pa pa pa pa pa !

Ewa farna text

25. března 2008 v 18:41 | Ništa
Ty víš jaký to je když člověk ráno vstává.
A zrcadlo ti říká "Děvče, žádná sláva".
Nemáš čím oslnit, nemáš čím překvapit.
Jsi jenom holka od vedle, tak se s tím nauč žít!
Ty víš, jaký to je, bejt ta, no, celkem milá.
Uvnitř jsi barevná a navrch černobílá.
R: Nečekáš žádný ach a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.
Nečekáš žádný ach a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.
smutek je ušlechtilej krásná sebelítost,
bejt malá ošklivka co nemá příležitost,
jen tak stát a říkat nikdo mě nemá rád,
jen tak stát a říkat nikdo mě nemá rád!
Ty víš jaký to je stát u zavřenejch dveří
a stokrát zaváhat jestli smíš otevřít!
R: Nečekáš žádný ach a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.
Nečekáš žádný ach a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíííííííííííš.
Nečekáš žádný ach a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.
jen tak stat a rikat nikdo me nema rad.
Nečekáš žádný ach a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš. Nečekáš žádný ach a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.
Nečekáš žádný ach a potlesk v kulisách.
Taková šedá myš, to často uslyšíš.

Jááá to jsem jááá

19. března 2008 v 17:21 | Ništa
 • Jmenuji se:Nikola
 • Přezdívka:Žemlovka
 • Je mi:12
 • Mám domá:psa(rhodeského ridgebacka na fotce pod článkem) 2křečky
 • Muje kámošky jsou:Šája,Kača,Terka,Derča,Sula,Saša,Marky,
 • My best friend:Mája
 • Lawuju:špaghety,dobrou náladu,náušnice,PC,psi a kytičky,zvířátka
 • Zajímavosti:Nosím brýle,No prostě komik všechny rozesměju(teď Váam asi připadá že se chlubím ne je to pravda!)
 • Naštve mě:Bezdůvodné naštvání uražení hádka
 • Kukám se na: O.C,Ordinace v...,
 • Můj styl:NORMAL TZV:oblékám a chovám se upe normálně někdy sice trochu potrhle nejsem emo atd.

Teletabies

22. ledna 2008 v 17:48 | Ništa
Psal se školní rok 2008 v úterý 22.1. jsme měli jako vždy hudebku a měli jsme si ve skupině připravit dramatizaci písně Tak jsem měla ve skupině Maruš a Katku a předváděli jsme Teletabies včera u nás doma jsme to klásně připravili a pak jsme se ve škole v hodině HV jsme se na záchodě převlíkli udělali jsem si velký zadky z triček a tepláků a můj vypadal tak nějak špičatě. Holky si udělali břicho z polštářů a vypadali jako šmoulové a mimochodem já byla Dipsy(zelená) Maruš byla Tinkivinki(fialová) a Katka byla Pooo (červená) Místo Lááláá jsem měli žlutýho plyšáka(teletabiese).No, teď si představte nás jak tančíme Teletabies udělala jsem si z Katčiné mikiny břicho a uprostřed mi vypadlo umíte si snad představit jaké výbuchy smíchu dětska měli .pak jsem to dělali s hudbou a to mi zase vypadlo,ale bohůžel to nebyla lidovka tak máme na příště ,ale 1 jsme přece jenou dostali pak jsme dělali dramatizaci písně Stánky !!!pafky

Oslava

21. ledna 2008 v 17:26 | Ništa
Oslava se konala ve Vanille (restaurace). No a jak jsem tam přišli tak jsme měli připravený projev no a pak jsem se napřáhla a rozlila Terce Sprite no hrůůza !!! Objednali jsme si pizzu ,která byla ze žampionama ,které zrovna mocky nemusím a pak jsme měli každý etě další pití a pohár a dali jsme si etě jednu pizzu s 4 druhy sýra to byla ,ale bašta pak jsme si řekli že se pudem projít no a v tom spěchu si Maruš zapomněla uvnitř deštník a já jsem jí ho musela připomenout a teď to přišlo všem se před očima mihala otázka kam teď pudem ?.No a každý chtěl jít někam jinam takže Kačík šel dom a holky šli etě do mototechny a my s Nelou jsme se šli projít do parku kde jsme přeskočili hráz asik 1metrovou no prostě takové mališké dobrodružství a pak mě její tatík svez domůů !PAFKY
 
 

Reklama